ברוכים הבאים לאדומים! - אתר האוהדים של הפועל חיפה - 96 גולשים באתר כעת - קהילת הפורומיםמועדון האוהדים

סצנה מספר 1: אתה קם בבוקר, עם עיניים חצי עצומות אתה זוחל לדלת הכניסה, פותח אותה ומרים את העיתון מהשטיח. רץ לשירותים, פותח את העיתון ומתחיל לחפש. קצב, פרץ, רמון – לא מעניין, מוציא את מוסף הספורט, אולי פה יהיה מה לקרוא – יניב קטן אכל חומוס בעכו ותקע גרעפץ, שאראס קלע שתי נקודות והוביל את אינדיאנה לניצחון, שרף אומר משהו, רוני לוי משיב, הפועל עכו החתימה איזה שוורצמן, אשקלון רוצה את צ'קאנה, לימה בסכנין, אליפות הג'ודו, מכבי, מכבי, מכבי. לא – גם היום לא כתבו על הפועל חיפה.

סצנה מספר 2: יש איזו התרגשות באוויר. הפועל חיפה נוסעת לפגוש את הפועל בא"ש בווסרמיל. מפגש היורדות קראו לזה פעם (...) למשחק הזה בישראל. אתה מת לנסוע אבל הדלק והבלאי של האוטו ולנסוע לבד זה מבאס. אתה חושב על לוותר – לו רק היו הסעות....

סצנה מספר 3: שמחה רבה שמחה רבה – שבת הגיעה. אתה לוקח את שני הילדים על הכתפיים, מושיב אותם באוטו, מתניע ומפליג לכיוון קריית אליעזר. מגיע לקופות ומבקש שלושה כרטיסים – אב ושני בניו. הקופאי מחייך אליך ואומר:"בכיף, 180 ₪". 180 שקלים חדשים? אתה שואל את עצמך. אם רק יכולתי לדבר עם מישהו מהנהלת הפועל חיפה הייתי מספר לו כמה אוהדים הם הצליחו להפסיד בגלל המחירים.

סצנה מספר 4: אתה חוסך כל השבוע כסף, אוכל רק בבית ולא יוצא לסרט – אתה בשבת באיצטדיון. ולא רק זה, אתה רוצה גם לעשות שמח כשהשחקנים עולים ואתה מכין כמה שקיות קונפטי. עכשיו רק צריך להוסיף את השקיות שלך לאלה שהכינו כל השאר, לחבר את השלטים ולהניף את דגל הפריסה. מאיפה לעזאזל אתה אמור לדעת מי עושה מה ומתי?

אז בשביל לתת את כל התשובות לכל השאלות שיש לך כאוהד הפועל חיפה אנחנו כאן. ומי זה אנחנו? אנחנו זה "אדומים!" ארגון האוהדים של הפועל חיפה. אנחנו זה אתה, אני וכל מי שמגדיר עצמו אוהד הפועל חיפה. אנחנו פה כי נראה לנו שהגיעה השעה, הגיעה השעה להבין (וגם לבצע) שמה שלא נעשה בעצמנו לא יעשה בשבילנו אף אחד. את כל הסידורים שלנו כאוהדים – הן מול הנהלת הקבוצה, הן מול הקבוצה עצמה והן מול עצמנו כאוהדים יש לבצע תחת גוף אחד.

מטרות הארגון הן:
1. לאחד את הקהל האדום לכוח גדול שישפיע על עתידו של המועדון.
2. קשר ישיר ובלתי אמצעי עם הנהלת הפועל חיפה. כל השאלות והטענות שיש לאוהדי הפועל חיפה יופנו ישירות להנהלתה ולא נרפה עד שנקבל תשובות מספקות. אין בכוונתנו לקבוע את ההרכב, המאמן והזרים אולם נרצה בהחלט להפנות את תשומת ליבה של ההנהלה לבעיות (וגם לשבחים, במידה ויהיו) שנוצרות עקב התנהלותה.
3. ארגון הסעות למשחקי חוץ (ובעתיד גם ארגון הסעות מהמרכז למשחקי בית) – ע"מ שלא יהיה אף אוהד שלא יגיע למשחקי חוץ בגלל שאין לו איך להגיע. ארגון האוהדים מתחייב להעמיד הסעה במחיר הוגן לכל משחקי החוץ.
4. הבאת הקבוצה אל התודעה התקשורתית בארץ – ע"מ להחזיר עטרה ליושנה צריכה הקבוצה להימצא בתקשורת (ולאו דווקא בהקשרים שליליים). תוך שימוש באנשי תקשורת אוהדי הקבוצה נחזיר את המועדון לתודעה הארצית כמועדון בעל עבר מפואר ועתיד שעדיין לפניו.
5. גיבוש הקהל וארגון העידוד – הארגון יהיה ארגון גג לכל אוהדי הפועל חיפה וירכז בתוכו את כל נושא העידוד, שלטים, דגלים וקונפטי מצד אחד וחגיגות משותפות עם הקבוצה מצד שני. כל זאת ועוד על מנת להביא לגיבוש הקהל והחזרת הרגשת המשפחתיות שהיינו רגילים ממנה כאוהדי הפועל חיפה.

אז כמו שכבר נאמר – "אדומים!" הינו גוף אוהדים המיועד לכלל אוהדי הפועל חיפה. הצטרפו אל המחנה ההולך ומתגבש. במידה ואתם רוצים לקחת חלק פעיל באירגון, או לתרום בדרך כלשהי ל"אדומים!" פנו אלינו ונשמח לצרפכם.