ברוכים הבאים לאדומים! - אתר האוהדים של הפועל חיפה - 2 גולשים באתר כעת - קהילת הפורומיםסיכום המשחק נגד בני לוד
מאת שלומי דורה | יום א, 31/12/2006 15:24 | |
רוב האדומים שחזרו מלוד ביום שישי חזרו עם הראש בריצפה ועם תחושת בטן מאוד לא נעימה שכוללת שתי מילים : "ליגה" ו-"ארצית". לאיש צעיר אחד שחזר אף הוא מלוד אין את הלוקסוס הזה. קוראים לו שלומי דורה, ובעוד כולנו עסוקים בוויכוח לגבי מה שקרה שם בלוד, הוא צריך לבדוק מה היה מקולקל ולתקן אותו עד שבת הבאה. שלומי דורה מסכם עוד סופשבוע עצוב לאדומים.

לחץ כאן בכדי לקרוא עוד ולדון בנושא


על המשחק שהיה
קשה מאוד להסביר את מה שהתרחש ביום שישי בלוד. זה חלק מתוך רצף רע שאנחנו נמצאים בתוכו. במשחקי חוץ בכלל ובמצב שלנו בפרט, אנחנו אמורים להסתפק בשניים שלושה מצבים ומהם לשים את הגול וללכת הבייתה עם הנקודות. לא כבשנו וכמאמר הקלישאה הוותיקה מכולם - אם אתה לא מבקיע אתה חוטף. ככה יצא שבמקום שהם ירדפו אחרינו אנחנו רדפנו אחריהם ולא היינו מספיק ממוקדים וטובים בשביל לצאת עם לוד עם נקודה (או יותר), מה שלדעתי בהחלט הגיע לנו. דברים שהלכו לנו בתחילת הדרך פשוט לא קורים לנו עכשיו.

על מנהיגות והתייחסות למשחק
המשחק שמנו הכל הולך לנו הפוך היה המשחק נגד נצרת עילית. אחרי שהובלנו 0-2 וסיימנו בסוף בתוצאת תיקו 2 התחלנו לשחק בחוסר ביטחון, תופעה שהתחזקה במשחק נגד סכנין שגם בו שמטנו יתרון מוקדם. ההחתמה של אלירן אלקיים אמורה לתת לנו פיתרון הן ברמה המקצועית, אלירן אלקיים הוא בלם טוב בליגת העל - על אחת כמה וכמה בליגה הלאומית והן ברמה המנהיגותית. אלירן הוא השחקן שידבר עם שופטים כשצריך, יכוון את המשחק מאחור ויכוון את החבורה הצעירה שמשחקת היום בהפועל חיפה.

הישאם כיוואן לא התלבש למחצית הראשונה בגלל בעיית משמעת. התלבטתי לגבי העונש אותו אני אשית עליו ובסוף החלטתי לתת לו מחצית אחת על הספסל. חשוב לי להבהיר מצד אחד שיש לנו דרך וקו ומי שיעבור אותו ייענש ומצד שני אין לי רצון להוריד לשחקנים עוד יותר את הביטחון העצמי. אני מאמין שהישאם לא ייאחר יותר ומבחינתי אפשר להמשיך הלאה. אם זה יחזור על עצמו עם שחקנים אחרים ננהג באותה הדרך.

על המשחק הבא
בשבוע הבא מצפה לנו משחק על שש נקודות ,כמו שהשבוע היה לנו משחק כזה. מתשיהו צריך להגיע סוף לתקופה הרעה שעוברת עלינו. לפני שנתכונן לאח"י נצרת אנחנו משחקים בגביע הטוטו נגד עכו. הפעם, לשם שינוי, אנחנו נעלה בהרכב החזק ביותר שעומד לרשותינו. אף שחקן לא ינוח, מבחינתי זהו אימון לכל דבר ועניין. אם ניראה טוב נגד עכו באמצע השבוע ונוציא מהם נקודות אני מאמין שניראה טוב גם נגד נצרת בסוף השבוע. המשחק בסוף השבוע אינו משחק בשמיים, חומר השחקנים שלנו אינו נופל משלהם, הם רק באים במומנטום חיובי אחרי הניצחון על קרית שמונה ואנחנו במומנטום רע מאוד של "דצמבר השחור".

השחקנים הבולטים של אח"י נצרת הם מרסלו טוסקנו שנבחן אצלנו בתחילת העונה, יניב אברג'יל שחזר לעצמו והיה טוב מאוד נגד קרית שמונה וקובי שלא שהיה בלתי ניתן להכנעה. אנחנו מצידנו נבוא דרוכים ומוכנים וביחד עם הקהל נשאיר את הנקודות בקרית אליעזר.

פנייה לקהל
אנחנו מבחינתנו צריכים להרים את הראש, לעבוד קשה ולנסות להתחיל איזשהו רצף של הצלחות. אני פונה לקהל של הפועל חיפה, כל העליות של הפועל באו מפינישים חזקים של הליגה ואנחנו בהחלט צריכים אותכם בשביל לסחוב ביחד את העגלה של הפועל חיפה. הרי לא ייתכן שבתחילת הדרך שיחקנו כדורגל טוב, הבקענו שערים והיינו צמודים לצמרת ופתאום אותו סגל נראה כמו שהוא נראה היום. עכשיו, יותר מתמיד, אנחנו צריכים אותכם איתנו.

תגובות לכתבה
הוספת תגובה

הפועל חיפה לא לוותר, ע"י רון
אנחנו האוהדים צריכים להיות עם הקבוצה יותר מאי פעם ולהרגיש שאנחנו יכולים לצאת מהמשבר הרע הזה ולצאת לימים טובים יותר ולמרות שהפער 10 נקודות מהמקום השני אפשרי לעשות דרמה ואפשר לעלות ליגה אני אישית עדיין לא אבדתי אמונה בשלומי דורה ו11 השחקנים שעומדים לראשותו עם ננצח מחר בגביע הטוטו ואחרי זה בליגה את אח''י נצרת אפשר יהיה להגיד שיצאנו מהמשבר הרע הזה ועם קבוצות צמרת יאבדו נקודות אז זה ירד ל7 הפרש ואז הליגה תיהיה פתוחה לנו מחדש ככה אני בעצמי מקווה ואני עוד מקווה שחזרתו של אלירן אלקיים תעשה הרבה טוב לעמדת ההגנה שלנו שבמשחקים האחרונים היא לא נראת טובה אז אני מקווה רק לטוב בקבוצה גם מבחינת התקפה וגם מבחינת הגנה והקישור גם ושכל אוהדי הפועל חיפה יגיעו לדחוף את הקבוצה כי עכשיו השחקנים צריכים את הקהל הרבה יותר מתמיד כדאי שניצא לדרך יפה טובה ונהדרת

נכתב ב: 31/12/2006

שגיאות כתיב, ע"י כריש אדום
שמעו, תעברו על הכתבה הזאת ותתקנו את הטעויות שלכם. יש פה כמה שגיאות כתיב צורמות לעין. בקשר לנושא שלומי אנחנו איתך!!! נצא מהתקופה הזאת ביחד, יאללה הפועל. יואב כץ, לך הביתה!!!!

נכתב ב: 31/12/2006