ברוכים הבאים לאדומים! - אתר האוהדים של הפועל חיפה - 1 גולשים באתר כעת - קהילת הפורומיםשלומי דורה מסכם את המשחק נגד עכו
מאת שלומי דורה | יום א, 14/1/2007 18:21 | |
שלומי דורה מסכם את משחק ההפסד נגד המנחוס הרישמי שלנו, הפועל עכו. מחמיא רבות לקהל האדום ודואג להודיע לכולם, שלושת המשחקים הקרובים הם משחקים של להיות או לחדול, משחקים שיקבעו את גורלה של הפועל חיפה העונה.

לחץ כאן בכדי לקרוא עוד ולדון בנושא


על המשחק שהיה
אכזבה, שוב פעם במשחק לא רע שלנו השכלנו להוביל, לשלוט במגרש ולהגיע לעוד מצבים כדי להכפיל או לשלש את התוצאה.
וכשאתה לא מבקיע, אתה מקבל. חבל שהיינו צריכים לספוג פעמיים ולרדת מנוצחים.
ביום שישי נוכחנו לדעת שהמזל לא תמיד הולך עם הטובים.

על הטעויות בהגנה
טעות שגררה טעות. הגול הראשון נבע מאיבוד כדור של קוני במרכז המגרש, השחקנים נתנו לכפיר חופש להתקדם קדימה בלי לעשות פאול. השחקנים היו צריכים להוריד אותו לדשא, אפילו במחיר של צהוב, הכי חשוב היה לא לתת לו להתקדם לכיוון השער בחופשיות.
לגבי כדור העונשין, גירסת השחקנים היא שלא היה ולא נברא פנדל, השחקנים טוענים שכפיר ביצע הצגה ברורה..
בגול השני, טעות של אלירן שלא סגר טוב באמצע ושל יניב שלא סגר את הפינה הקרובה.

על יובל אבידור
יובל הוא חלוץ מוכשר, לא כל חלוץ היה מגיע למצבים שהוא הגיע אליהם, הוא מנצל את המהירות שלו בצורה מצויינת. אבל הוא יצטרך להיות הרבה יותר מרוכז וחד מול השער כדי להגיע לרמות הגבוהות, ותאמינו לי שהוא מסוגל.

על הקהל
רק מילים טובות, קהל שמגיע ביום שישי, בכמות של 500 איש למשחק חוץ, מעודד ותומך בכל המשחק.
כאב לי לראות אותם בסוף המשחק, כמו שכאב לי על כל הקבוצה.
אבל הם חלק מהקבוצה וכאב לי לראות אותם הולכים לעבור שבת דכאונית כמו שאני עברתי.
אבל אין מה לעשות קהל זה חלק מהקבוצה והם צריכים לקבל את הקבוצה כמו שהיא, הם יצטרכו להמשיך ולעודד ולתמוך ובסופו של דבר נראה טוב והרבה בזכותם.

על המשחק הבא
משחק הבא ספציפית? גם הפעם החרב מונחת לנו על הצוואר.
בדרך כלל ששיחקנו עם החרב על הצוואר ניצחנו את המשחקים.
הבהרתי לשחקנים ששלושת המשחקים הקרובים הם משחקי מפתח, שלא משנה מה נעשה בהם ניהיה עם החרב על הצוואר.
אלו שלושת המשחקים שיקבעו את הגורל שלנו ההעונה.

תגובות לכתבה
הוספת תגובה

שלומי, ע"י כריש ממודעין
שלומי רק שלא נרד שלומי יש לי סיוטים בלילה טבתיח את זה אני לא יכול לישון בשקט! כולם להגיע שבוע הבא גם עם זה ביום שני וגם עם זה יהיה אפילו ב8 בבוקר יקהל הצלחות יאוהדי מקבי!

נכתב ב: 14/1/2007

ללא כותרת, ע"י ר.מ
1.צטוט-"אכזבה, שוב פעם במשחק לא רע שלנו השכלנו להוביל, לשלוט במגרש ולהגיע לעוד מצבים כדי להכפיל או לשלש את התוצאה." שלומי אני הייתי במשחק ,ולפי מה שאתה אומר אפשר לחשוב ששחקנו טוב,אבל לא ,שיחקנו על הפנים אז על תנסה לייפה את מה שמכוער.-ויכול להיות שזה הבעיה שאתה חושב שהיה טוב. 2.הדבר היחידי שמשמח אותי שהגולים לא נבעו מטעיות של שמעון הרוש.-כך שאי אפשר להפיל את התיק על הצעירים.(שאין) הגולים שניהם של שני השחקנים הכי ותיקים בקבוצה. 3. מה אתם מחזיק מאסי ,קוני ובן מרגי -קשרים ברמה של ליגה ארצית גג-חוץ מדאווין של גלישים ולחימה צריך גם לדעת לבנות משחק- התפקיד הכי חשוב במערך. 4.למה לשים את השחקן הכי טכני שלך (חוצ מכיוואן) בתור מגן ימני. 5.דבר אחרון - ההרכב ששיחק ביום שישי הוא הכי מבוגר בליגה אז תפסיק לעבוד עלינו (עליי לא) עם אמירות על קבוצה צעירה. 6.בע"ה רק שלא ניפול ליגה. תודה

נכתב ב: 14/1/2007

יובל אבידור, ע"י אבי
כמו תקליט שבור,חוזר על עצמו אותו סיפור עם אבידור הכל בסדר אנחנו מובילים עושים התקפות עזוב את אבידור בחוץ רק מחמיץ,והקלישאה הידועה עבדה פה חזק מאוד מי שלא מבקיע חוטף וזה מה שקרה לנו בהרבה משחקים העונה, הרה בזכות אבידור,אני אוהב את יובל הוא שחקן טוב ומהיר אבל לפי דעתי הוא לא חלוץ.

נכתב ב: 15/1/2007

כל הכבוד לשלומי, ע"י עמית
שהוא מאמין בצעירים ובקבוצה גם שלא הולך לה.. ואני בטוח כמוהו שאבידור עוד יפגיע הרבה.. יש קבוצה טובה.. לאט לאט הוא יכניס עוד צעירים.. וההרכב ביום שישי היה טוב.. יש צעירים (יובל אבידור, רן יצחק, שמעון הרוש, הישאם כיוואן) היו זרים והיומבוגרים ומנוסים.. וכולם עוד ישתפרו! לא לאבד תקווה! הפעול לא תרד ליגה!! ולא תיהיה קרובה לרדת ליגה!! מה עם רן אבוקרט ואושרי רואש? איפה הם? הם צריכים לשחק.. שניהם טובים מאוד ויעזרו להפועל.. בהצלחה!!

נכתב ב: 15/1/2007

אם אני יודע מי זה ר.מ אני הורג, ע"י בן מרגי
תקשיבו טוב אם אני יודע מי זה ר.מ הזה אני גומר אותו כל פעם שהוא כוב שטויות נמאס לי ממנו אין לו מושג שלא יבוא למשחקים ולא יבלבל את המוח

נכתב ב: 15/1/2007

חברים אנחנו 3 נקודות מהקו האדו, ע"י ערן
שלומי, תתעורר כבר מהחלום בו אתה נמצא! המרחק בינינו לאח"י נצרת הוא רק 3 נקודות, ואל תשכחו שעדיין לא שיחקנו בסיבוב זה נגד ב"ש, קרית שמונה וסכנין. המצב מדאיג. צריך לחשוב כקבוצת תחתית ולהילחם, אחרת אוי ואבוי...

נכתב ב: 15/1/2007

בן מרגי, ע"י ר.מ
תקשיב טוב יה מוצצ שד שכמוך, מספר הדקות של תוספת זמן שראיתי במשחקי הפועל חיפה במשך חיי הוא יותר ממשך הזמן של משחקים שלמים שאתה ראית ! אם בכלל. אז תן כבוד ותתייחס לעובדות ולגופם של דברים.

נכתב ב: 16/1/2007

תקשיב טוב יזבל, ע"י ר.מ
כנראה שאתה לא יודע אם מי אתה מתעסק יילד מסריח אני במשחק הבא יבוא אם דודי ואנחנו נמצא אותך אז למה לך לדבר שטויות אם אתה גבר תגיד מי אתה ובוא ניפגש אני מבטיח לך שלא תשכח את הפגישה הזאת בחיים שלך יחתיכת ילד הומו אם אתה גבר תגיד מי אתה?? שם ומגורים?

נכתב ב: 16/1/2007

וכדי שתראה שאני גבר, ע"י ר.מ זה בן מרגי
אני אדם סנדלר משפרינצק נו מי אתה אם אתה גבר מחר אני מגיע אלייך

נכתב ב: 16/1/2007