ברוכים הבאים לאדומים! - אתר האוהדים של הפועל חיפה - 7 גולשים באתר כעת - קהילת הפורומיםטל בליברפול - חלק א'
מאת טלטל | ן¿½ן¿½ן¿½ ן¿½, 04/2/2007 23:14 | |
בצל חגיגות ההפסד של סעודיה לבית"ר אנחנו גאים לפרסם את מסעו של טל אוהד הפועל חיפה, לליברפול, שם התמודדו המקומיים נגד הירוקת הנגועה.
זהו החלק הראשון מתוך שניים בסדרה, תהנו.


לחץ כאן בכדי לקרוא עוד ולדון בנושא


" אבישי אתה עוד תראה אחי, אני ואתה נעמוד באנפילד ב YNWA ונניף את הצעיף הזה שבכל ליברפול יראו את השם הפועל. הלוואי וזה יהיה במשחק נגד מכבי חיפה "

--->>> שנה וחצי מאוחר יותר

7:45 ואני כבר ער בהכנות אחרונות בדרך לתחנת הרכבת יוסטון שבלונדון, צריך עוד להספיק לקנות מצלמה חד פעמית, כמה בורקסים בגולדרס גרין ושתייה לנסיעה שנמנע ממחירי המשכנתא שבתוך הרכבת.
ליום הזה חיכיתי במשך שנים, לראשונה בחיי אני בדרך לבית המקדש של אירופה לראות את אהובתי השנייה במשחק שכל כך קיוויתי שאי פעם יקרה שוב. (כן ,משהו היה חייב להרוס את זה לפני כמה שנים בגלל אנגלית פשוטה כמו walid badir is banned for the first match, קוף דיסלקטי כבר אמרנו?)

כבר בתחנת הרכבת יכולתי להבחין בכמה מצורעים אוהדי סעודיה שקראו לי שונא ישראל, בוגד, משום מה הם חשבו שאכפת לי מהגאווה הלאומית אבל תאמת? שנינו יודעים את התשובה.

במהלך הנסיעה היתה בי תחושת דרבי מטורפת, אבל היה חסר משהו, הירוקים שטפו את קרונות הרכבת ועשו רעש כיאה לישראלים, מספר אוהדים אנגלים של ליברפול שישבו המומים מהחוסר תרבות הישראלית השתדלו לשמור על השקט הטיפוסי להם.

באותו רגע הבנתי מה היה חסר לי? אתם, אתם שיושבים איתי מידי שבת ושבת ביציע הקטן בקרית אליעזר, במשחקי החוץ, בשירים הפשוטים, בטוב וברע. חווית דרבי חיפאי לא תהיה לי היום, למרות שאני הולך לראות משחק של מכבי בתור אוהד של היריבה.
השעה 12:45 והרכבת נכנסת לפרבריי המרססייד, הדופק שלי לא מפסיק לרגע. אני כבר רואה את סמטאות ליברפול מהחלון, הבנייה האנגלית הישנה והנהר המפורסם זה הנוף הכל כך פשוט אבל הקסום של העיר הזאת.
סמוך לשעה 13:00 הרכבת עוצרת, יצאתי מתחנת הרכבת ופשוט התחלתי ללכת, לא היה לי מושג איפה אני ולאן אני הולך, אבל פשוט הלכתי במשך שעה שלמה בלי מושג קלוש מה אני עושה עכשיו.


תחנת הרכבת בליברפול

היה כל כך מרגש, סוף סוף להיות בעיר שכל כך חלמתי עליה, ששכחתי בכלל שיש משחק.
אז קבלתי שיחת טלפון מאבירם חבר טוב שלי מהארץ שבא לעודד את הסעודים, "אני עוד שעה וחצי מגיע לליברפול, איפה אתה רוצה שנפגש?" נפגשים ב 16:30 באנפילד ליד הפסל של ביל שנקלי, עניתי לו.
זאת היתה פגישה שגם חיכית לה מאז ההגרלה, הייתי כבר חודשיים וחצי באנגליה וחיכיתי כבר לפגוש פנים מוכרות.
לאחר טיול ב city center קצת גלויות ומזכרות, ארוחה ב subway, עליתי על קו 17 בדרך לאנפילד.
לאחר נסיעה קצרה ראיתי מספר אוהדים מתחילים לקום (וזה דיי מוזר כי בדרך כלל בארץ אתה יכול לזהות את האצטדיונים מקילומטרים באנגליה האצטדיון פתאום מופיע)
Are we close to anfiled sir?, שאלתי בנימוס בחור אנגלי מבוגר והוא השיב לי First time kid? look to your left, עכשיו כבר הדופק היה על 200. האוטובוס עוצר בסמוך ל Shankley gate וזה בדיוק מה שראיתי... את בית המקדש!

אני באנפילד, איזה התרגשות וצעירות של תייר, מהשנייה שירדתי נדבקתי למוכר העיתונים המקומי ורק חקרתי אותו על כל דבר שרציתי לדעת. הוא סיפר לי את הסיפור מהצד המקומי לאסון הילסבורו על מה שהתרחש בעיר לאחר מה שפרסם העיתון האנגלי Sun, נתן לי אינפורמציה על האצטדיון החדש שעומד להבנות קרוב לאנפילד ואפילו לקח אותי חצי דרך לשם.

השעה 16:45 פתאום אני שומע משהו קורא לי, אני מסתובב ורואה את אבירם!
איזה כיף אחרי חודשיים סוף סוף לפגוש חבר טוב.

העברנו ביחד עוד שעתיים שכללו ארוחה במזללת ההמבורגרים האופיינית לכל איצטדיון אנגלי, טיול קצר לשטח האויב Goodison Park האצטדיון של אברטון היריבה העירונית של ליברפול ועוד טיול קטן באיזור להעביר את הזמן עד למשחק.

19:00 - אני נפרד מאבירם ועושה את דרכי ליציע ה KOP (היציע אולי הכי מפורסם בעולם הכדורגל שמאכלס את אוהדי ליברפול השרופים ביותר)


הכניסה ליציע הקופ

בשבוע הבא יפורסם החלק השני של הטור, שמתאר את שלבי המשחק. יש למה לחכות.

תגובות לכתבה
הוספת תגובה

חלום..., ע"י אדום77
למה לא לקחת אותי איתך?? אני אוהד לברפול שרוף...

נכתב ב: 04/2/2007

ללא כותרת, ע"י ...
מצפה לחלק השני...

נכתב ב: 05/2/2007

מחכהה לחלק שתיים, ע"י ההלנדי מעכו
כתיבה יפה מאוד

נכתב ב: 05/2/2007

סחתיין על הכתבה...., ע"י שי צרויה
מתי החלק השני???

נכתב ב: 05/2/2007

פורסם, ע"י אדם להב
תחפש בארכיון

נכתב ב: December 8, 2007, 8:11 pm

כאן כתב בבון, ע"י ולכן ההודעה שלו נמחקה
...

נכתב ב: December 24, 2007, 3:32 am

ללא כותרת, לא הוזן שם
נערך

נכתב ב: December 30, 2007, 2:16 am

מה אם החלק השני .., ע"י שונא ירוק
איפה יש ארכיון לחפש ?!

נכתב ב: February 21, 2008, 12:32 pm

FNjKH@QQ.COM, ע"י Dr Dre Beats
In such a heavily populated market as headphones, monster headphones They determined to acquire rid from the annoying ritual of untangling our ears every sole time you desire to listen to music.something had come along that had boasted best in class in both looks and performance.But fast forward a couple of years and is the device, essentially left unchanged still a class leader? Well its very hard to say, a product has to have something special to make it stand out. For the Studio Beats, Monster Headphones that feature is without doubt their exemplary design. The headphones feature a glossy, simplistic design that incorporates an incredibly comfortable fit into an Apple-like band design. it is of no vail in the event you possess a low-grade MP3.Recently, Apple broke apart away from your traditionally flat,iPod pattern and astonished purchasers using a curved, wing-shaped Apple iPod Nano. Monster Headphones but the Beats are still miles ahead in the design department,The Apple iPod Nano 6th is genuinely a brand name new era MP3 which has surprising audio tracks enjoyment.I think the iPod Nano 6th is compatible using the headphones.They are jointly founded by Grammy winner Dr. Dre. and Monster team of audio tracks experts. Dr Dre Beats excellent loudspeaker creating and isolation engineering is used within your Dr. Dre headphones. with their being stiff competition often coming in at a lower price margin with sometime even better quality sound, Dr Dre Beats So the headphones can provide high-definition music.as shortly when you take advantage of those headphones,The large high-efficiency motorists and Monster Beats Dr. Dre Studio Powered Isolation higher Definitiontechnology have been engineered to hold out loud without any distortion which means you can listen to every sole note.

נכתב ב: September 2, 2011, 11:34 am