ברוכים הבאים לאדומים! - אתר האוהדים של הפועל חיפה - 2 גולשים באתר כעת - קהילת הפורומיםיקיצה מאוחרת
מאת "דבר ספורט" | יום ד, 21/2/2007 11:04 | |
כמה מגוונת היא האדומה שלנו, מגוון שיטות וטקטיקות עומדות לרשותה בבואה להשית הפסד נוסף על יריבותיה. בשבת האחרונה, עת אירחנו את פועלי כפר-סבא, בחרה הפועל באחת השיטות האהובות על המדור. משחק שלם הרדמנו את האורחים עד שסברו, בתמימותם, כי מולם חבורת נמושות שכל רצונה לחלץ תיקו. בנקודת הזמן המדויקת הזו קמה עליהם חבורה אדומה ובדקותיים עשתה את את המוטל עליה. עוד שבת של תענוג בקרית חיים.

לחץ כאן בכדי לקרוא עוד ולדון בנושא


15.2.75

 

נוסובסקי נכנע רק בדקה ה-88

87 דקות התנהל המשחק המרכזי בלידה הלאומית בין הפועל חיפה והפועל כפ"ס על מי מנוחות והיה שקול לאורך כל שלביו. כשנראה היה ששתי הקבוצות מסתפקות בנקודת ליגה אחת, התעורר המשחק בצורה נדירה. גינדין ולוונטל הצליחו להבקיע צמד שערים בסיום ולנצח 0:2 את כפר-סבא.

כללית היה המשחק מאכזב וחלש מאוד במחצית הראשונה. במחצית השניה הוא התעורר והקהל בא על סיפוקו. כניסתו של ר. יאנג בהפסקה חוללה שינוי במשחקה של הקבוצה המארחת. שתקפה וסיכנה את שער האורחים.

שום ספג כרטיס צהוב כבר בפתיחה בעקבות ויכוח עם השופט. שער חיפה ניצל בנס בדקה ה-23 שעה שאביגדורוב החמיץ ממצב נוח, בנדט הגיב בבעיטה ליד הקורה ובדקה ה-33 הגיש קדמון כדור מצוין לאלון, שהחטיא כטירון ממצב אידיאלי. בדקה ה-46 מסר מסר אלון ליאנג, שהמשיך לשער, אך נוסובסקי קלט את הכדור. כעבור 8 דקות פרץ פוגל משמאל ובעט כדור חזק למרכז השער, בניש הושיט יד והציל שער בטוח.

גינדין בעט כדור מצוין בדקה ה-80 מעל לחיבורים, אך הדקה ה-88 כבר תיקן את עצמו: הוא קלט מסירה של אילוז ומקצה הרחבה השמאלית הניף רגל שמאל והשכין באמנות כדור נפלא בצד השמאלי של החיבורים-- 0:1 להפועל חיפה. בדקת הסיום פרץ אינצ'י מימין ובעט לשער כפר-סבא, השוער הדף, משום-מה, את הכדור הישר לראשו של לוונטל, שניצב בנבדל ברור, והלה נגח מ-2 מ' לרשת-- 0:2 להפועל חיפה.

 

שיפוטו של משה אשכנזי היה ללא דופי.

שלמה מוזר

  • הפועל חיפה: בניש-- 5; י. דוד--5, וולך--6, גינדין--7, אילוז--5; ליפשיץ--5, לוונטל--5, בוני--5 (אינצ'י-6); בנדט--5, אלון--5, קדמון--4 (ר. יאנג--5).
  • הפועל כפר-סבא: נוסובסקי--5; דריקס--5, מור--6, אלמוג--5, בן אריה--4 (אברוצקי); מרצ'ינסקי--6, שום--6, אינשטיין--4; פום--4 (רוגל--5), פוגל--6, אביגדורוב--5.

 

אחרי 20 משחקים אנחנו במקום הרביעי (כפי שניתן להתרשם מהטבלה המצ"ב), מה שכן- שוב איבדנו את מכבי חיפה. אני בטוח שהם היו כאן שבוע שעבר אבל יכול להיות שזה היה סתם חלום רע

         

 

בשבוע הבא: בני יהודה מגיעים לקריה. האם הפועל תנתץ שיא סטטיסטי ייחודי (שאותו נחשוף רק בשבוע הבא, מטעמי נאחס)?

תגובות לכתבה
הוספת תגובה