ברוכים הבאים לאדומים! - אתר האוהדים של הפועל חיפה - 7 גולשים באתר כעת - קהילת הפורומיםשלומי דורה אחרי המשחק בקרית-שמונה
מאת שלומי דורה | יום א, 22/10/2006 13:25 | |
בארצות מתוקנות, כך אומרים לנו תמיד, מאמן הקבוצה פונה לאוהדיו מדי יום ראשון ושופך קצת אור על המשחק מנקודת המבט שלו. אז מה אתם יודעים, ישראל (או לפחות חיפה) נהייתה מעט יותר מתוקנת. אנחנו יותר מגאים להציג את דבר המאמן- שלומי דורה.

לחץ כאן בכדי לקרוא עוד ולדון בנושא


שלומי דורה נהנה אתמול בקרית שמונה ממשחקה של קבוצתו והתאכזב מאוד מתוצאת הסיום. אנחנו שמחים להגיש לכם את זווית הראייה של האיש על הקווים. שלומי דורה מסכם את המשחק מאתמול ומסתכל קדימה באופטימיות.

 

המשחק שהיה

השידור אתמול עשה טוב לקבוצה. כל מי שהדליק אתמול את הטלוויזיה והתכוונן על ערוץ 5 ראה שיש להפועל חיפה קבוצה טובה ונבנה פה משהו יפה. ברוב שלבי המשחק היינו דומיננטיים ושלטנו בשדה. את המשחק קרית שמונה פתחו חזק וניסו להשיג הכרעה מוקדמת, כמו כל קבוצה ביתית, אולם למרות הלחץ הם לא הגיעו לשום מצב מסוכן. בבעיטה הראשונה לשער חלמנו קצת וחטפנו גול.

 

במחצית השנייה לקחתי החלטה ועלינו בהרכב קצת יותר התקפי. ההחלטה הצליחה והשתלטנו על המגרש, הגענו להמון מצבים ולצערי לא הצלחנו לתרגם אותם לשערים. בדקה ה-82 הצלחנו לתרגם את העליונות שלנו לשער שיוויון אולם לאחריו נעצר המשחק בגלל הטיפול ביניב מזרחי. העצירה במשחק קטעה לנו את המומנטום וקרית שמונה עיכלו שנכנסו לסיטואציה לא נוחה וחזרו למשחק. במקביל אנחנו הלכנו קצת אחורה ונתנו להם קצת יותר חופש.

 

לאחר שער השיוויון חזרנו למשחק והמשכנו להחמיץ. שריקת הסיום מצאה אותי מאוכזב מאוד אבל אני גם מתבונן על חצי הכוס המלאה. שני השערים שקיבלנו היו מבעיטות מחוץ לרחבה, ההגנה עשתה בכללי עבודה טובה והחלק הקדמי עשה את שלו בכל הקשור ליצירת מצבים. בעתיד הם יתורגמו לשערים.

 

נהניתי אתמול מהמשחק הקבוצתי אבל אני רוצה לציין שהופתעתי לטובה ממאיר בן מרגי שלאחר תקופה ארוכה שלא שיחק ואחרי שעבר פציעה שיחק תשעים דקות והיה מצויין.

 

על שבוע הבא

בשבוע הבא מגיעה לקרית אליעזר עירוני רמת השרון. רמת השרון קבוצה טובה אבל אני מקווה שהמשחק נגדה יהיה המשך למשחקים האחרונים שלנו ונוכל להמשיך את התנופה והכדורגל הטוב אותו אנחנו מפגינים.

 

במשחקי בית הקבוצה הביתית נוהגת לפתוח את המשחק חזק על מנת להשיג הכרעה מוקדמת בעוד היריבה באה לנסות ולהחזיק את הכדור בדקות הראשונות ולשחק לאט ומבוקר. אנחנו לא נשנה את סגנון המשחק שלנו אולם בהחלט נשאף לשער יתרון מוקדם.

 

על הקהל

לפני כמה שנים הייתי בעצמי יושב ביציע, מעודד ומתעצבן כמוכם. היום אני הסמכות המקצועית ואני יכול לומר לכם עד כמה חשוב התפקיד של הקהל במשחק.

 

כל מי שלבש אתמול את הסמל של הקבוצה, החל בשחקנים וכלה באחרון האוהדים יכול היום להרגיש גאווה גדולה ולהסתכל קדימה באופטימיות. אני מקווה שהכדורגל הטוב שאנחנו מפגינים יחזיר את הקהל למגרש. היה אתמול תענוג לראות את האוהדים באדום מעודדים כל המשחק והיה מרגש לשמוע אותם מעודדים אחרי ההפסד. אני פונה לכל אחד ואחד מכם, בואו למשחק, ודעו לכם שהעידוד שלכם נותן לשחקנים את האקסטרה אנרגיה ודוחף אותם קדימה. להתראות בשבת.

 

תגובות לכתבה
הוספת תגובה

כל הכבוד!, ע"י עופר
ממש כמו באירופה, המאמן מדבר לאוהדים באינטרנט. שלומי דורה אתה מלך.

נכתב ב: 22/10/2006

רוצים השנה!, ע"י אדום

אני אישית לא רוצה לחכות לשנה הבאה כדי שתבנה פה קבוצה לעליה.

לפי היכולת אנחנו יכולים לעלות השנה ואסור לדבר על זה שאנחנו לא חושבים על זה, מספיק עם הדרך הזאת.

אנחנו צריכים להציב מטרות ולנסות לכבוש אותן השנה.

כל הכבוד על הכתבה ותודה דורה שאתה משתף.נכתב ב: 22/10/2006

יופי של יוזמה!, ע"י עוז
תודה לשלומי על שיתוף הפעולה. אין במה ראויה מזו וחשוב להבהיר שאנחנו כאוהדים מאוד מעריכים את הגישה והפתיחות, על אחת כמה וכמה לאחר הפסדים. מי ייתן ונזכה לטור כזה בכל פתיחת שבוע. רק הצלחה בהמשך הדרך!

נכתב ב: 22/10/2006

שלומי המלך!, ע"י משה
שלומי דורה אתה מלך!

נכתב ב: 22/10/2006

שלומי דורה אוהבים אותך, ע"י אבי

מאמן נשמהה!!! יאללה ב"ה בשישי ניצחון!!

 נכתב ב: 22/10/2006

שלומי אוהבים אותך!, ע"י שלומי אוהבים אותך!
שלומי, אתה מאמן תותח! כולם יודעים שלא הגיע לך להפסיד אתמול, אבל לא נורא! תתעודד ותסתכל קדימה. הקבוצה שיחקה מצויין. היה מרגש לראות אותך כמעט ובוכה בסיום, סוף סוף מאמן שבאמת אכפת לו מהקבוצה. אוהבים אותך שלומי!

נכתב ב: 22/10/2006

ללא כותרת, לא הוזן שם

שלומי אוהבים אותך!!!!

יום שישי בע"ה ניצחון!!!!!!!נכתב ב: 22/10/2006

שאלה לדורה, ע"י דורון
שלומי,
אתם מתכוונים להביא חיזוק?

נכתב ב: 23/10/2006

שלומי דורה, אחריך, ע"י כרישון

בהצלחה לשלומי דורה והפועל חיפה (שניים שהם אחד) , לשמור על ראש פתוח במהלך העונה ולהגיב נכון לשחקנים "חמים" וכאלו שמ"תקררים" ללמוד יריבות , להיתבסס על התוכניות המקוריות עם אפשרות לשינויים.

יאללה הפועלנכתב ב: 23/10/2006