ברוכים הבאים לאדומים! - אתר האוהדים של הפועל חיפה - 2 גולשים באתר כעת - קהילת הפורומיםהתמצאות במרחב - יוצאים למכתש
מאת אלעזר פינקוביץ' | יום ג, 21/10/2008 17:20 | יוצאים לר |
ביום שישי תצא הפועל חיפה למשחק חוץ קשה באיצטדיון המכתש, יש הטוענים שזהו מבחנה הרציני הראשון של הפועל חיפה, אלעזר פינקוביץ' מציג בפניכם את הכתבה הראשונה לקראת המשחק החשוב בסוף-השבוע.

לחץ כאן בכדי לקרוא עוד ולדון בנושא


 חמש נקודות על היריבה:
1. שם מלא: הפועל רמת גן - גבעתיים
2. תאריך הייסוד: 21/04/1927.
3. תארים : 2 , אליפות אחת (1963), וגביע (2003).
4. צבע המדים: כראוי לקבוצת הפועל
5. אצטדיון ביתי: "המכתש"

 שלוש נקודות על האצטדיון:
1. האצטדיון נחנך ב 01/05/1927 כאמפיתיאטרון לתושבי שכונת בורוכוב – גבעתיים.
2. בתאריך 07/11/1953 נחנך ה"מכתש" כאצטדיון כדורגל בניצחון 2:0 של הפועל חיפה על הקבוצה הביתית.
3. מיקומו: בורוכוב 56, גבעתיים.

מזון:
כדורגל הוא משחק שעובד היטב על בטן מלאה, או לכל הפחות דורש את מילוייה עם תום המשחק, אז מה אוכלים ברמת גן/גבעתיים?
הקבצן (עד 50 ₪): מזנון עובד, הסביח הטוב ביותר בארץ! פיתה, סלט, ביצה, חציל ומופע, הכול כלול, סירקין 7, גבעתיים, 03-7314777
הבורגן (עד 120 ₪): פלמידה, דגים, תחשבו על כל כינוי שקיבלנו מאז שילבו לנו דגיג בסמל, תזמינו ותקבלו לצלחת, היצירה 3 – מתחם הבורסה ליהלומים, רמת גן, 03-6127858.
המליין (200 ₪ ומעלה): שוב אנו מודים לאל כי גם ברמת גן/ גבעתיים לא מגישים אוכל לאנשים שבלוטת הטעם שלהם נמצאת בג'יפ, אוהדים אלו שבדרך כלל אוהבים לדבר הרבה (על רצונם לעזור) ולעזור כגודל מנת גורמה מוזמנים לפנות אל העיר העברית הראשונה הלא היא תל אביב – יפו, מצאתם חניה ללנד קרוזר? בתאבון.
INCA BAR, מלון דויד אינטרקונטיננטל, המקום מעיד על עצמו כמקום לקהל המחפש בילוי בורגני וסקסי, 03-5101212.

יגון:
כדורגל הוא משחק שהולך מצוין עם אלכוהול. במדינה בה יש איסור על מכירת אלכוהול באצטדיון והקבוצה שלך מתסכלת גם כשהיא מנצחת, האלכוהול שאחרי חשוב עוד יותר, ולכן לא שותים ברמת גן!
Molly Blooms, הפאב האירי הראשון בישראל, בלי פוזות, בלי פינוקים מיותרים, פאב כמו שפאב אמור להיות, ואם הפאב לא מספיק, בתא השירותים תוכלו לקרוא כתבה על קרב האגרוף הענק הארווי נגד לנוקס, ועוד כתבות ישנות על אירים טובים וטובים יותר.
יום שישי של אחרי משחק, פינוק מיוחד! אם הכדורגל לא גמר אתכם, והגינס רק טשטש את הדעת - הרכב אקוסטי של מוסיקה אירית החל מ 16:30.
מנדלי 2 פינת הירקון, תל אביב, 03-5221558.

הסדר ממון:
שוב בחרתם בכדורגל על פני האישה? שוב לא מצאתם לה אף חברת ילדות מקן בורוכוב שתבלה איתה את צהרי שישי? היא מסרבת ללכת לבקר את הדודה? אז כמו שאומרים במנגו (רשת אופנה) קניות זה תרפיה . . .
איפה האישה תבזבז את הכסף שאין ברמת גן?

קניון איילון – רמת גן. מחד הקניון חד קומתי כך שהתירוץ לקנית נעליים חדשות בהיתפסות העקב במדרגות הנעות בטל (נקודה לנו), מאידך יש בו 25,000 מטרים מרובעים המכילים 49 חנויות אופנה ו 10 חנויות תכשיטים, לא שנשים צריכות תירוץ לבזבז . . .
דרך אבא הילל 301, רמת גן (בצמוד לאצטדיון הלאומי).

שוכנעתם לנסוע?
סעו עד להשתלבות עם נתיבי איילון, בנתיבי איילון המשיכו עד למחלף ההלכה, רדו במחלף ההלכה לרחוב פנחס ספיר וסעו על הרחוב עד לפניה שמאלה לרחוב יעקב דורי, המשיכו על הרחוב גם לאחר שזה הופך לרחוב יצחק מודעי מרחוב מודעי פנו ימינה לרחוב שוהם, לאחר 100 מטרים פנו ימינה לרחוב זיסמן ומיד שוב ימינה, המשיכו עד לפניה ימינה לרחוב ז'בוטנסקי, פנו וחפשו פניית פרסה, התפרססתם? כעת המשיכו כל הזמן עם הרחוב ששמו התחלף לארלוזרוב, לאחר שני עיקולים בכביש חפשו את הפניה ימינה לרחוב פרוג, לאחר שפניתם סעו 100 מטרים עד להופעת האצטדיון מימינכם.

תגובות לכתבה
הוספת תגובה

תיקון טעות, לא הוזן שם
הקניון הקרוב ביותר לאציטדיון הוא לא קניון איילון אלא קניון "גבעתיים" שזה קרוב ברחק הליכה!!!

נכתב ב: December 21, 2008, 7:57 pm