ברוכים הבאים לאדומים! - אתר האוהדים של הפועל חיפה - 1 גולשים באתר כעת - קהילת הפורומיםהתמצאות במרחב- אצטדיון עירוני בהרצליה
מאת אלעזר פינקוביץ' | יום ד, 05/11/2008 10:22 | |
אדומים! ממשיך במסורת ההתמצאות באצטדיוני החוץ והפעם לקראת המשחק בהרצליה, כל מה שרציתם לדעת על האצטדיון בהרצליה ולא ידעתם- כאן בפנים.

חמש נקודות על היריבה:

1. שם מלא: מכבי הרצליה
2. תאריך הייסוד: 1930 (מכבי הצעיר הרצליה) / 1950 (מכבי הרצליה)
3. תארים : אלופת ישראל הבלתי רשמית בירידות ועליות ליגה
4. צבע המדים: כצבע המאור הגדול
5. אצטדיון ביתי: "אצטדיון עירוני הרצליה"

שלוש נקודות על האצטדיון:

1. האצטדיון הוקם בשנת 1973
2. תכולת האצטדיון: 9000 מקומות
3. מיקומו: יוסף נבו, 6, הרצליה

מזון

כדורגל הוא משחק שעובד היטב על בטן מלאה, או לכל הפחות דורש את מילוייה עם תום המשחק, ואם כבר אוכל אז בהרצליה!!!
הקבצן (עד 50 ₪): נאפיס, כי אין דרך אחרת להשביע אדם מאשר כמויות של בצק עמוס בחמאה בצירוף רוטב עגבניות וביצה. גלגלי הפלדה 3, הרצליה, 09-9563621
הבורגן (עד 120 ₪): BLACK STEER, בשר בסגנון דרום אפריקאי, ושלא תעזו לוותר על הפטריות המשופדות בגריל, יוחנן הסנדלר 3, הרצליה, 09-9557464.
המליין (200 ₪ ומעלה): אם אתם נמנים על האוכלוסייה שאוהבת לזהם את הסביבה בג'יפ, בסיגר ובלבזבז כסף כשלנו בחשבון הבנק קר, הרצליה היא בדיוק העיר בשבילכם!!!
שגב, כן-כן ההוא מהטלוויזיה שלעומת אשתו שנראית כמו מנה לבורגן לכל היותר, האוכל שלו ללא ספק באלפיון העליון, אם עוד לא ניסיתם – הגיע הזמן! שנקר 16 (בית הסופר פארם), הרצליה, 09-9580410

יגון

כדורגל הוא משחק שהולך מצוין עם אלכוהול. במדינה בה יש איסור על מכירת אלכוהול באצטדיון והקבוצה שלך מתסכלת גם כשהיא מנצחת, האלכוהול שאחרי חשוב עוד יותר, וזאת בדיוק הסיבה להגיע להרצלייה!!!

אם לפני שבועיים נסעתם למולי בלום והבנתם מהו פאב אירי אוטנטי, השבוע תבחרו בין שתי אופציות איריות "משודרגות" אך טובות לא פחות . . .

דבלין הרצליה , פאב על טהרת הגינס בתוספת כל מה שחובב בירה ובשר צריך לצידו (כולל בנות הרצליה בגילאים הנכונים, שנקר 4, הרצליה, 09-9544889

MURPHY'S, כמו הדבלין עם חסרון אחד, כשמו כן הוא – אין בו גינס, היתרון הבולט הוא שהוא צופה למרינה ובצמוד אליו יש עוד קניון (ארנה) בו תוכל האישה להעסיק את עצמה.

הסדר ממון

שוב בחרתם בכדורגל על פני האישה? היא לא מבינה למה היא צריכה לוותר על שנת צהריים ולשמור על הילדים? הרצליה זה בדיוק המקום להסביר לה למה . . .

קניון שבעת הכוכבים - הרצליה.
הקניון צמוד לאיצטדיון, משופע בחנויות צעצועים, בגדים, ספורט, ומזון ואפילו סופר מרקט לאלו שלא הספיקו לערוך קניות. המחירים, כשל שאר העולם (את העלייה במחיר פוגשים בקניון הארנה שבמרינה), ואם זה לא מספיק אז יש בו גם פינת משחק קטנה לשימוש הפעוט שבחר לא להצטרף לאב.

שוכנעתם לנסוע?

סעו על כביש החוף עד למחלף הסירה, במחלף הסירה רדו לכיוון הרצליה (מימין לגשר, עליה על הגשר תוביל אתכם לכרך הגדול) וסעו ישר עד לרמזור השני, בו תראו קניון ענק משמאלכם, פנו שמאלה והאצטדיון מתחבא מאחורי הקניון (משל ליחסי הכוחות בין ספורט לקניות במדינתנו הצנועה)

 

 

תגובות לכתבה
הוספת תגובה

אלוהים ישמור, ע"י תום האדום
תמחקו את השועל הירוק הוא מבייש את האתר ובכלל מה שקרוי כבוד המת. אין בושה לאנשים.

נכתב ב: November 5, 2008, 3:50 pm

הסעות!!!!!!, ע"י אדום
תכתבו אם יש הסעות צריכים לדעת!!!!

נכתב ב: November 5, 2008, 8:09 pm