ברוכים הבאים לאדומים! - אתר האוהדים של הפועל חיפה - 7 גולשים באתר כעת - קהילת הפורומיםדבר המאמן - סיכום המשחק נגד הפועל י-ם
מאת שלומי דורה | יום א, 19/11/2006 14:24 | |
יש מעט מאוד דברים יותר מהנים מלתת את הבמה שלנו לאיש צעיר, אוהד הפועל חיפה, שלקח קבוצה, איך לומר - קצת מפורקת, וביום שישי שלח אותה לנצח את הפועל חיפה משערים של הישאם כיוואן ויובל אבידור (ומעט מאוד דברים יותר מהנים מלומר, ניצחה משערים של כיוואן ואבידור). שלומי דורה מסכם ניצחון בטדי ורוצה עוד אחד בשבוע הבא נגד הקבוצה של גיא לוי ואורי גרופר. תבלו.

לחץ כאן בכדי לקרוא עוד ולדון בנושא


על המשחק שהיה

מסתבר שהיה לנו יתרון מסויים בזה ששיחקנו נגד הפועל י-ם שבוע שני ברציפות. בעוד אנחנו עלינו למשחק בגביע הטוטו בהרכב חסר יחסית הם עלו בהרכב כמעט מלא, דבר שאיפשר לי ללמוד אותם כי לפני כן לא ממש היכרתי אותם.

המפתח לעצור את הפועל ירושליים היא ניטרול של שני שחקנים: כריסטי ברטו וז'אן טלסניקוב. הם מניעים את הקבוצה, טלסניקוב מאחור וברטו מקדימה. סגירה של שני השחקנים האלה היא עצירת הנעת הכדור של הפועל י-ם. זה מה שעשינו, ביטלנו אותם ובנינו על המגרש הגדול בטדי ויציאה למתפרצות.

את המשחק ניתן לסכם בשתי מילים: שלוש נקודות. כדורגל גדול לא ראינו ביום שישי בטדי. ראינו משחק הקרבה ולחימה של כל השחקנים ואם היינו קצת יותר מפוקסים לקראת הסוף היינו יכולים לתפוס את י-ם עם המכנסיים למטה ולהבקיע עוד שניים שלושה שערים. מצד שני אנחנו לא נהיה חזירים ,התוצאה מספקת אותנו ואני מקווה שבעתיד נוכל לשלב גם משחק כדורגל יפה וצבירת נקודות.

על השחקנים הצעירים

הישאם כיוואן הוא שחקן מוכשר שנמצא בתחילת הדרך שלו ככדורגלן. אני מאמין בו מאוד ויודע את יכולותיו ולכן גם נותן לו את הבמה. שמעתי על כך שמכבי חיפה מתעניינים בו אבל מבחינתי הוא שחקן הפועל לעוד שלוש שנים חוץ מהעונה הנוכחית. יובל אבידור עשה שינוי מחשבתי בנקודת המבט שלו כשחקן. הסברתי לו שהוא חייב לתת לקבוצה גם תרומה הגנתית ולא רק התקפית ואז גם ישתחררו לו השערים. בטדי הוא היה פשוט מצויין, סגר את המגן הימני שלהם וקינח בשער. משמח אותי שאני נמצא במצב בו אני יכול לתת לשחקנים הצעירים הללו במה ומקווה שכמה שיותר מהם יהוו חלק מרכזי בקבוצה.

על המשחק הבא

ראיתי את נצרת עילית בטלוויזיה נגד קרית שמונה. נצרת עילית היא קבוצה איכותית. מורכבת משחקני ליגת העל לשעבר (תורג'מן, שגיא שטראוס) ושחקנים מוכשרים דוגמת ירו בלו אותו היכרתי בשנה שעברה עת שיחק בנוער של מכבי חיפה. זו קבוצה שנבנתה לעלייה ותילחם איתנו בחלק העליון של הטבלה אבל בבית שלנו, לעיניי הקהל שלנו היא תצטרך להשאיר את שלושת הנקודות. אנחנו נמשיך לשחק את הכדורגל שלנו ולא נתכונן באופן מיוחד למשחק.

ובאופן אישי

הניצחון בטדי מוקדש לאייל פישר (בנו של גיורא פישר), חבר קרוב שנפטר ביום שישי בנסיבות טרגיות.אני והפועל חיפה מוסרים את תנחומינו למשפחה ומחזקים את ידיה. שלא תדעו עוד צער.

 

תגובות לכתבה
הוספת תגובה

שלומיייי, ע"י אבי
שלומי דורהה המלךךך הפועל חיפהההה אימפריה שבוע הבא כולם להגיע!!!!!

נכתב ב: 19/11/2006

תודה על הנצחון !, ע"י אבירם
ללא תוכן

נכתב ב: 19/11/2006

עבודה מצויינת של דורה, ע"י כרישון אדום
ניכרת שיטה מסודרת של דורה, כיף לראות קבוצה צעירה ותוססת מצליחה, חשוב לא להלחיץ במידה ויגיעו כשלונות. המשחק נגד נצרת עלית מהווה מכוון חשוב האם פנינו למאבקי צמרת או "קבוצה סימפטית" של מקום חמישי. אפשר לעלות עוד השנה, יאללה הפועל

נכתב ב: 19/11/2006