ברוכים הבאים לאדומים! - אתר האוהדים של הפועל חיפה - 2 גולשים באתר כעת - קהילת הפורומיםדה בסט טרי אין דה פורסט
מאת שלמה מוזר, | יום ג, 28/11/2006 07:37 | |
ביום שבת האחרון עלינו שוב למקומנו בקרית חיים (העיתונים לא אומרים כמה באו, אז אנחנו נגיד רבבת אדומים. מה אכפת לנו?). על הדשא ראינו 11 אדומים נלחמים מכל הלב, תוקפים שוב ושוב, מגיעים למצבים קורצים ובסוף (רק אחרי שירקנו את ליטרת הדם השבועית) בא בני אלון ושם את הכדור במקומו הטבעי (רשת שער היריב). אח, כמה טוב שיש בני אלון. אז קשה לאמר שראינו משחק שייכנס להיסטוריה אבל אי אפשר שלא להגיד שראינו משחק שכל כולו מוטבע עמוק בצופן הגנטי של הפועל חיפה. כן כן, אתם שוב במקום שבו הפועל לעולם לא תשמוט נצחון ודאי-- "משחקים ישנים".

לחץ כאן בכדי לקרוא עוד ולדון בנושא


23.11.74

 

אלון הגן על ראשות הטבלה בדקה ה-90

שער שהובקע מרגלי בני אלון בדקה ה-90, ארבע דקות לפני שריקת הסיום של השופט מנחם אשכנזי, העניק להפועל חיפה נצחון דחוק על מכבי יפו בשיעור 0:1.

אלילת המזל בגדה אתמול בשחקני הפועל חיפה. במרבית דקות המשחק הם דחקו לקיר את מכבי יפו, שלא הופיעה במלוא הרכבה (קינסטליך, בלום ובן דוד לא שותפו במשחק בגלל כושר לקוי). שחקני הפועל בעטו פעמיים למשקוף וביתר הפעמים סוכלו מאמציהם על ידי השוער המצטיין מיכאלי, שהיה השחקן המצטיין בשדה. יחד עם זאת היה מיכאלי אשם בהפסד קבוצתו, שכן השער שספג היה היה באשמתו. להפועל חיפה חסר המחץ בסיום. כוכביו הרבו בכדרורים, במקום לפרוץ את הגנת היריב במסירות כפולות.

גם הקיצוני השמאלי ארואטי היה בין מצטייני יפו ואילו יתר צעירי הקבוצה לחמו ללא פשרות ולא היו רחוקים מהשגת מטרתם--נקודת תיקו.

לוונטל ואנגלנדר שלחו שוב ושוב את החלוצים קדימה. אך החולשה שתקפה את בליטי ורובי יאנג מנעה מהמקומיים הבקעת שערים. כל השחקנים לחמו בהקרבה והציגו לעיתים משחק נאה ומלוכד: אך הסיום לקה במחץ. עם כניסתם של אלון ואינצ'י במחצית השנייה (החליפו את בליטי ויאנג) גבר הלחץ ושער יפו עמד בסכנת הבקעה כל רגע.

בדקה ה-30 בעט אנגלנדר כדור טוב, אך מיכאלי הדף בעוד שבליטי החמיץ בדקה ה-35 ממצב נוח. בדקה ה-55 בעט בנדט ומיכאלי הדף. כעבור דקה בעט בנדט שוב והפעם הדפו הקורה וידו של מיכאלי את הכדור לקרן. לא חלפו 3 דקות ובנדט תקף מימין, מסר ללוונטל שבעט תוך כדי ערבוביה. מיכאלי הדף ואנגלנדר המשיכו, אולם גם הפעם הציל מיכאלי בקור רוח. בדקה ה-67 כמעט הובקע שער עצמי: לוונטל הגביה לרחבה וזילברשטיין שלא הבחין ביציאת מיכאלי, הסיט אחורה לעבר שערו. בשניה האחרונה ממש הושיט מיכאלי את ידו והסיט לקרן.

כרטיס צהוב נשלף לעבר אברהם לוי. בדקה ה-85 בעט אילוז כדור מצוין למשקוף מ-25 מ' ובדקה ה-89 החמיצו בנדט ואנגלנדר מקרוב.

בדקה ה-90 כבר נשמו שחקני הפועל חיפה לרווחה: אהרון כהן שלח כדור ארוך לעבר שער יפו. וולך נגח לעבר בני אלון, שהקדים את את מיכאלי, שחש בסכנה ויצא לקלוט את הכדור, אולם אלון בעט לרשת החשופה--0:1 להפועל חיפה.

4 הדקות הנוספות שהוסיף השופט מנחם אשכנזי, שהצטיין בשיפוטו בעזרת הקוונים בן רובי ואסא, כבר לא שינו מאומה.

שלמה מוזר

  • הפועל חיפה: בניש--5; י. דוד--6, כהן--6, וולך--6, אילוז--6; גינדין--5, לוונטל--6, אנגלנדר--6; בנדדט--6, בליטי--5, ר. יאנג--5. כן שותפו (טלון ואינצ'י).
  • מכבי יפו: מיכאלי--7; סדרינה--5, זילברשטיין--5, זיסר--5, אברהם לוי--4; אלעזר--5, מלול--5, מ. חיים--5; טדרי--4, אוננה--6, ארואטי--6.

זאת הטבלה בסיום המחזור השמיני:

(לו איכות התמונה היתה מעט טובה יותר הייתם יכולים לראות שהפועל יושבת במקום הראשון ושהחיפושים אחרי מכבי חיפה עדיין בעיצומם)

 

בשבוע הבא: נפגשים עם מכבי פתח תקווה. יש מצב לאחוזי הבקעה משופרים.

 

תגובות לכתבה
הוספת תגובה

דה בסט טרי אין דה פורסט???, ע"י פאק אוף טי?
פחחחחח גבר, הרגת אותי. איזה אתר של אליטיסטים זה...

נכתב ב: 28/11/2006