ברוכים הבאים לאדומים! - אתר האוהדים של הפועל חיפה - 2 גולשים באתר כעת - קהילת הפורומיםסיכום המשחק נגד רעננה
מאת שלומי דורה | יום א, 10/12/2006 13:43 | |
"יום שישי את יודעת/יש בעיר מסיבה" שרו פעם חברי להקת בנזין. אצל הפועל חיפה מה שהיה אמור להיות מסיבת פתיחת הסיבוב השני הפך לסיוט ברחוב אחוזה. למרות ההפסד המביך והתקלות בין השחקנים לאוהדים מתייצב שלומי דורה, כמדי שבוע, ומנסה להסביר מה קרה בבירת השרון. ותתפלאו, הוא לא מאשים את השחקנים...

לחץ כאן בכדי לקרוא עוד ולדון בנושא


על המשחק שהיה

רבים פונים אליי ושואלים אותי מה קרה להפועל חיפה של נצרת עילית, הפועל י-ם וסכנין. ואני עונה שבעצם לא קרה כלום. שום דבר ממה שתיכננו לעשות על המגרש ברעננה לא קרה. חולשה כזאת של כלל מערכי הקבוצה לא זכורה לי ואני מקווה שלא תוכל גם לחזור. על הדשא ברעננה ראינו בלק אאוט מוחלט של כל מי ששיחק, נראינו כמו עדר ללא רועה וגם אם היינו משחקים עד היום ספק רב אם היינו כובשים.
כל האחריות על המשחק הנרפה הזה נופלת עליי. אחרי שראיתי את רעננה מנצחת את קרית שמונה ביום שני עברתי עם השחקנים וכנראה שלא שידרתי להם מספיק עוצמה בקשר לרעננה. הסברתי להם שיותר משרעננה ניצחה את המשחק, הפסידה אותו קרית שמונה. יכול להיות שהקבוצה לא הייתה מספיק דרוכה והגיעה שאננה.
היום באימון ביקשתי מהשחקנים להרים את הראש, לשים X גדול על המשחק ולחזור לתקופה שבה הצגנו כדורגל טוב וגם אם הפסדנו הפסדנו כמו קבוצה.

המנהיג שחסר

קבוצה צעירה וחדשה כמו הפועל חיפה סובלת מעליות וירידות. קבוצה כזאת צריכה מנהיג, שחקן מנוסה שאפשר להישען עליו כשלא הולך. כשמאיר בן  מרגי משחק הוא משתדל למלא את התפקיד הזה וכך כך פאריד ואלירן חודידה אבל אין ספק שחסרה בקבוצה דמות דומיננטית שלא תיתן למשחקים כמו אתמול לחזור. לגבי טל בנין - במידה והוא יחליט לחזור לשחק כדורגל בליגה הלאומית זה יהיה רק בהפועל חיפה. כל הסיפורים על סכנין הם פשוט לא נכונים. אולי נחפש שחקן מהסוג הזה בינואר. בכל מקרה - רק הזמן יעשה את שלו. השחקנים הצעירים שלנו ייצטרכו ללמוד ולהתבגר תוך כדי מהלך עונה.

על המשחק הבא

חשוב לנו לעבור בשלום את אשקלון, ולעבור בשלום זה רק ניצחון. המשחק נופל על יום השנה לזיכרו של רובי שפירא ז"ל. רובי חלם על הרכב כזה של צעירים ושחקני בית ואני חושב שהחבורה הזאת תעשה הכל  בשביל לשבור את "המסורת" שבה אנחנו לא משחקים טוב ביום השנה. אני קורא לכל האוהדים של הפועל חיפה לבוא, לכבד את זיכרו של רובי ולתת לקבוצה הזאת את הדחיפה.

תגובות לכתבה
הוספת תגובה

בן אדם גדול, ע"י איתי מאלדיני
לא כל מאמן היה מוכן לקחת על עצמו את האחריות לתצוגה מבישה שכזו על שחקניו. מיום ליום אני מעריך אותך יותר, כל הכבוד שלומי.

נכתב ב: 10/12/2006

בירת השרון היא, ע"י יוג ומגוג
הרצליה. אני מבקש בכל תוקף לתקן את העוול!

נכתב ב: 10/12/2006

להרים את הראש, יש מאמן על הקוו, ע"י כרישון אדום
לא צריך להיתרגש, יש לנו מאמן חכם וחזק שהגיע רגע המיבחן הראשון האמיתי שלו, לדעתי אסור לשים X על המשחק, אלא ללמוד אותו, להבין מה לא הלך ולתקן (גם אם הבעיה מנטאלית וגם אם דורה בעצמו צריך להיכנס לנעלי המנהיג) אני קורא לכולם להגיע ולתמוך כי יש לנו מאמן מדהים יאללה הפועל

נכתב ב: 10/12/2006

רק יום שחור?, ע"י רמי
שלומי, אחרי שפע המחמאות ששפכנו עליך, הגיע הזמן למעט ביקורת. אמנם זה מאוד יפה שאחרי תצוגת הנפל, אתה לא נעלם אלא יושב וכותב טור לאוהדים, אבל רצוי להגיד בו משהו משמעותי. העדר המנהיג זו בעיה שקיימת מהמחזור הראשון. הבעיה בשני המשחקים האחרונים היא העדר הקישור (ואני לא מדבר על ההגנה, כי אני לא בטוח שזה בר תיקון כרגע). הקישור האחורי היה מאוד הגנתי והפער בין החלק ההגנתי להתקפי היה גדול, מה גם שהאגן והישאם היו באגפים ולא השפיעו על המאבקים במרכז השדה (מאבקים? שליטה מוחלטת של רעננה). אז או שתחזיר את נוריאל להרכב או שתכניס את האגן לאמצע. (ולגבי בנין, לא סיכמנו כבר שמשפחת דורה-בנין צריכה לקבל את ההחלטה בשבילו? בשביל מה יש משפחה אם לא כדי להסביר לבן דוד הסורר שמקומו במרכז השדה האדום???

נכתב ב: 10/12/2006

מה באמת קרא שלומי דורה, ע"י עודד
"מה קרא בבירת השרון. ותתפלאו, הוא לא מאשים את השחקנים..." נו בחייכם. אפשר לעשות הגהה על כתבה לפני שמעלים לאויר.

נכתב ב: 10/12/2006

שלומי דורה, ע"י מאיר
שלומי שלום,חשוב לי להגיד משהו בתור אוהד שעומד מאחורי הגדרות 90 דקות בכל משחק השנה והיה גם ב90 דקות בשבוע האחרון(על חשבון הלימודים שלו).ראשית שלומי אני אוהב אותך,ויותר מזה אני אוהב את הפועל חיפה שאתה מנסה לייצר.אבל ויש אבל גדול לא ייתכן שלומי שהשחקנים שאתה משלח לנו ל90 בשבוע ישחקו בכזאת רמת אפטיות.ראיתי כבר קבוצות יותר גרועות מאיתנו שעם רצון הצליחו לעלות ליגה...אני כבר לא רוצה לדבר על עלייה כי מסתבר שהקלישאה נכונה "עלייה עושים לא מדברים".שלושה שאלות לי אליך:א.למה עידן בלסטרה ממשיך לקבל קרדיט?שבוע אחר שבוע הוא מאכזב והשערים מגיעים מהפינה שלו. ב.למה חודידה משחק כל הזמן עם הראש בקיר?כדור מגיע אליו בום למעלה!למה?איזה מן משחק זה.ולמה סרג ממשיך לקבל קרדיט לא מבוטל? ג.האם שמת לב שאנחנו פותחים לא טוב כל משחק חוץ?למה להתחיל כל משחק במגננה?

נכתב ב: 13/12/2006