ברוכים הבאים לאדומים! - אתר האוהדים של הפועל חיפה - 1 גולשים באתר כעת - קהילת הפורומיםהפסד שני ברציפות- 1-0 לביתר
מאת איתי אורן | יום שבת, 19/3/2011 21:13 | טעות לא אופיינית של ליפי הביאה להפסד היום |
הפועל חיפה שוב שיחקה לא טוב, לא ניצלה את מעט ההזדמנויות שהיו לה והפסידה לבסוף לאחר טעות קשה בהגנה 1-0 בטדי

לחץ כאן בכדי לקרוא עוד ולדון בנושא


סיקור כללי
שנים אנו יודעים שהפועל שלנו היא קבוצה שמוציאה קבוצות אחרות ממשברים. גם היום, בית"ר לאחר תקופה לא טובה בליגה (למעט הנצחון על הפועל ת"א) עושה סימנים של התאוששות, הרבה בעזרתם האדיבה של שחקנינו באדום ומאמנינו על הספסל.ניצן שירזי עלה שוב, עם אותו מערך, מערך שהניב מספר נצחונות אך לא מעט משחקים שחונים ללא כדורגל.עדן בן-בסט הרבה להחמיץ היום ממצבים טובים אך קשה לבוא אליו בטענות לאחר שאת כל המצבים שהחמיץ היה צריך לבעוט לאחר מיאוץ ארוך כאשר שני שחקני הגנה דולקים בעכבותיו.נשאלת השאלה מדוע ניצן לא מנסה לשנות מעט את שיטת המשחק? גם בדרבי במספר הדקות המועט שניקולה גרובייביץ' שותף היה ניתן לראות ששינוי המערך יצר לחץ נוסף בחוליית ההגנה של היריבה ופינה את בן-בסט לנסות לכבוש ולא רק ליצור לעצמו מצבים.כדי להיות כנים הפועל, גם בנצחונות החוץ נגד באר שבע ומכבי תל אביב לא היטיבה לשחק, נראתה שבלונית וחסרת יצירתיות.הגנת הפועל חיפה מרבה לחלק מתנות במשחקים האחרונים כאשר הפעם טרטצקי וליפנייה (חלש) נתקלו זה בזה ואיפשרו לכדור להגיע אל שחקן ביתר, חופשי ברחבה.אולי ייטב לנו אם נפסיק לדבר פליאוף עליון כל הזמן ונתרכז בבניית משחק כדורגל, שוטף ומהנה בו הכדור עובר מרגל לרגל ולא רק נבעט למעלה לכיוונו של עדן בן-בסט.משחק האגפים שלנו כבוי ולא מספיק יצירתי. בין השחקנים שלנו יש מרחק גדול מידי וכל שחקן שמקבל כדור צריך לעשות דרך ארוכה עד שתתפנה לו אופציית מסירה.אולי גם כדאי לתת לסשה יותר לשחק, היום הוא היה טוב, הניע את הכדור מהר וניסה לשחק קדימה, כל שבוע ניצן מוציא אותו בדקה ה 60 ואין ספק שהדבר ניכר בחדוות המשחק של סשה.יש נטיה לומר כי השחקנים שיחקו מתחת לרמתם הרגילה אך לאור רצף תצוגות הנפל האחרונות חייבת להישאל השאלה- האם פשוט מאוד זוהי רמתם?!הההפסדים האחרונים הם הפסדים של מאמן, הפועל לא משחקת כדורגל ומגיעה למצבים די מקריים ליד השערים. מקבוצה כזאת, למרות התקציב הנמוך מצופה לשחק טוב יותר ממשה שאנו רואים בשבועות האחרונים.אני מעריך את ניצן אך אולי כדאי שיפחית מעט מהאגו שלו וישנה קצת שיטת משחק, ירענן שחקנים מהספסל ואולי יגלה אופציות חדשות. ההפסד היום מרגיז מול קבוצה חלשה ומרוסקת שפעם היתה קבוצה גדולה והיום היא לא יותר משם די בינוני. חבל.
יומן אירועים

דקה 55- בן בסט לבד מול הרוש מחמיץ

דקה 86- עדן בן בסט נתפס ברחבה ומופל, ליאני לא שורק

דקה 88- טעות בהגנה ובית"ר מנצחת את המשחק

מילה טובה
עדן- ניסה, אך לא היה מספיק. קשה לו מאוד להיות לבד למעלה
מילה רעה
ניצן- קצת מעוף, קצת שינוי, לא ביקשנו הרבה. אנחנו לא משחקים כדורגל כבר כמה מחזורים וזה באחריות המאמן
עוד...
100 אדומים ועוד 4000 של ביתר צופים באיצטדיון טדי. שפט את המשחק, לירן ליאני.
מדברים על המשחק בפורום!
הרכב הקבוצה
סאשה סטויאנוביץ עדן בן בסט
חנן ממן רן אבוקרט יוסי דורה אסי בלדוט
עומר ורד אייל טרטצקי
אושרי רואש סביטי ליפנייה
קאלה דרשלר

מחליפים - אמיר אבוניל - רועי שוקרני - הישאם כיוואן -
תגובות לכתבה
הוספת תגובה

sssaaaammmmmaaaaakkkkkk, ע"י micha ha mozez
yaaaaa aaaaa lllllllaaaaaaaa eize basa. katava tova ah ahuv

נכתב ב: March 20, 2011, 2:49 am

גרוטאות, ע"י משה לי
קבוצה עם שחקני רכש (זרים וישראלים)ברמה ירודה כזו לא ראוייה להיות אפילו בפליאוף האמצעי ,חייבים לרענן את הקבוצה בהחלפת כל "שחקני" הרכש ולהתחיל כבר כעת בהכנות לעונה הבאה ,כמו כן חייבים מיד להשקיע בנוער ובמתקני האימונים העלובים של הקבוצה

נכתב ב: March 20, 2011, 7:56 am

למשה, ע"י אילן
כל עוד כץ הוא בעל הבית זה מה שתקבל הדג מסריח מהראש..מעבר לזה נסעתי לטדי אני ועוד 150 אוהדים אחרי הבושות שעשיתם בדרבי ולרגע אחד לא ניראתם שאיכפת לכם..מעבר לזה שהקבוצה לא משחקת כדורגל..

נכתב ב: March 20, 2011, 10:09 am