ברוכים הבאים לאדומים! - אתר האוהדים של הפועל חיפה - 2 גולשים באתר כעת - קהילת הפורומיםהפועל חיפה- הפועל אשקלון
מאת שלומי דורה | יום א, 17/12/2006 15:30 | |
שבוע שעבר, הבטיח לנו שלומי דורה לשבור את המנחוס של משחקי יום השנה לזכרו של רובי שפירא ז"ל ולנצח. למרבה הצער, הוא לא הצליח גם לקיים אבל הוא כאן כדי להסביר לנו מה היה, מה לא היה ואולי גם מה יהיה.

לחץ כאן בכדי לקרוא עוד ולדון בנושא


על המשחק שהיה:

על הגולים הקלים שאנחנו מקבלים. אני לא אאשים מישהו ספציפי, כל הקבוצה אשמה וזה חבל. אנחנו סופגים גולים  בקלות ודווקא ברגעים טובים שלנו. זה בעיקר חבל כי היינו צריכים להיות עם עוד 7-8 נקודות.  נוצר מצב שבו אנחנו רודפים אחרי קבוצות במקום שקבוצות ירדפו אחרינו.

 

אני שמח שראינו שהמשחק ברעננה היה תקלה חד פעמית, התחלנו טוב והיינו במשחק עד שקבלנו את הגול השטותי (אני לא בטוח בכלל שהיה גול, אם הקוון לא היה רץ בכזו התלהבות לאמצע אף אחד לא היה כועס עליו. קשה לי להאמין שמהמרחק שבו הוא היה הוא הצליח לראות אם היה גול או לא). במחצית הראשונה החמצנו לא מעט, מדברים הרבה על משחק ההגנה שלנו אך גם משחק ההתקפה שלנו לוקה בחסר- הקבוצה מגיעה למצבים ולא מבקיעה. אין ספק שהקבוצה נמצאת בירידה ורואים את חוסר הבטחון בכל מערכיה. מצד שני- השווינו פעמיים והראינו אופי.

 

יש בקבוצה מחסור בשחקן דוגמת אבי פרץ שכל המשחק דיבר עם השופט. אם היה לנו שחקן כמוהו שהיה מפעיל על השופט קצת לחץ נתן שקורי היה מקבל אדום כבר על ההתחלה ועוד כמה שריקות שאשקלון קבלו. אלו תופעות של קבוצה צעירה. אני לא נכנס למרה שחורה ומסתכל על חצי הכוס המלאה.

דוגמה מצוינת להעדרו של שחקן עם נסיון. שחקני אשקלון מבזבזים זמן ללא הכרה ואין בסביבה ולו שחקן אחד שלנו שיפעיל לחץ על שופט ע"מ לזרז את יציאתו מהמגרש וע"מ שיוסיף על כך זמן למשחק.

 

 

על הישאם כיוואן. כשהכדור אצלו ברגליים קורים דברים מסוכנים, הוא שחקן ההתקפה הכי מסוכן שיש לנו. הוא לוקח על עצמו הרבה  אחריות וזה טוב.  מצד שני, הוא חייב ללמוד להיות יותר קבוצתי ואם הוא לא יבין את זה בדרך הקלה...

 

על שלומי משה. העדפתי אותו בהרכב על פני יובל אבידור כי משחק הלחץ שלו טוב יותר. רציתי ללחוץ את הבלמים שלהם ולעייפם ואז לעלות את יובל. לצערי לפני החילוף חטפנו את הגול השני ונאלצתי להוציא את שחר נוריאל ולא את שלומי משה ולצאת מהמערך שאיתו עליתי.

 

על יניב מזרחי. אין על הפרק החלפת שוער. שוער זו עמדה שדורשת הרבה מאוד בטחוו ואני מתכוון לתת אותו למזרחי.  יניב פתח את המשחק טוב אבל אחרי הגול הראשון (שבו, לדעתי, עברו עליו עבירה), הוא היה נחלש. לא אהבתי את הקריאות של הקהל כלפיו, אתם צריכים לדעת לכבד את השחקנים ולהבין שהקריאות הללו לא תורמות לקהל ולא תורמות לשחקן.

 

לקראת המשחק הבא- בני לוד:

קודם כל- חייבים לסגור את החשבון שנפתח בסיבוב הקודם. היה לי נציג שראה אותם נגד קרית שמונה ואשב איתו יחד על מנת לתכנן את המשחק שלנו מולם אחרי פגרת חג המולד. בני לוד היא קבוצה שמשחקת, במגרשה הביתי, בהתלהבות וחוסר סדר ואנחנו חייבים לשמור על המשחק מסודר ולא להגרר לבלאגן שהם עושים על המגרש. נפתח חזק על מנת להבקיע ראשונים ושהם ירדפו אחרינו.

 

על היום הפתוח:

מחר, בעשר בבוקר, אנחנו נפגשים בקרית חיים. זאת הקבוצה שלנו, אנחנו מנסים לבנות כאן משהו יפה לאורך זמן. יהיה כיף לנו ויהיה כיף לכם- אל תחשבו אפילו לא להגיע.

 

 

נפרדים כידידים- דורה והוכנבוים אמש
תגובות לכתבה
הוספת תגובה

ללא כותרת, ע"י אבי
מזל שעשינו את התיקו הזה כי אם לא היינו נכנסים למאבקי תחתית חמורים. שלומי דורה אוהבים אותך!!

נכתב ב: 17/12/2006

אתה רציני?, ע"י ר.מ
"אני שמח שראינו שהמשחק ברעננה היה תקלה חד פעמית" שלומי ,אתה רציני ? , או שזה בדיחה לחג ? . אני הייתי במשחק אתמול וזה היה גועל נפש בהתגלמותו.(אני בכלל לא רוצה לחשוב מה היה ברעננה) לא היה כלום ,אין שיטה, אין הנעת כדור , לא התקפה מסודרת . יש רק שני דברים בולטים בשיטה שלך: 1.דריבל אין סופי של הישם -אין לו עם מי לשחק 2. בעיטות של שחקני הגנה למעלה ומה שיהיה יהיה, נקווה לטוב.רמת הקבוצה מזכירה את תקופות החושך של שנות השמונים ותחילת התשעים.(רמה של ליגה א ,לא ארצית, ואנשים מצחיקים מדברים פה על עלייה) ועוד משהו ,עם לא היו קוראים לך שלומי דורה אלא רפי כהן למשל אז מזמן הקהל היה צועק לך "להתפטר". אחרון ודי -אני מסכים אתך בדבר אחד : שיניב מזרחי הוא לא ה"בעיה" של הקבוצה יש בעיות הרבה יותר בוערות . תודה מכאב לב ושיהיה לכולם חג שמח

נכתב ב: 17/12/2006

נכס אמיתי.., ע"י אריאל
איש יקר וצנוע שכדאי ללמוד ממנו כיצדלהביט עליהם וגם להבין כיצד אחדים מאתנו נראים..חג שמח לך שלומי ומלוא התמיכה..

נכתב ב: 17/12/2006

הפועל, מוכרים משחקים??????????, ע"י מוטי האדום
מה בענין הכתבה בעיתון "מעריב" על חשד למכירת משחקים???

נכתב ב: 19/12/2006