ברוכים הבאים לאדומים! - אתר האוהדים של הפועל חיפה - 4 גולשים באתר כעת - קהילת הפורומיםבקטנה
מאת | יום ג, 19/12/2006 10:32 | |
אנחנו מוכנים להשבע ששבוע שעבר נצחנו את שמשון ת"א אבל העיתון מתעקש להדביק לנו איזו תבוסה פיקטיבית בדרבי מול קבוצה שרק לפני שבוע צצה בטבלה. שיהיה. בכל מקרה, בשבת האחרונה חזינו בתרחיש המוכר. שולטים, תוקפים, יושבים על היריב אבל רק בדקות האחרונות של המשחק, אחרי ששתו לנו את הדם בקשית, מואילים בטובם הגיבורים באדום לטמון את הכדור במקום שהועיד לו האל- רשת היריב. כזו היא הפועל שלנו, ואולי זה מה שעושה אותה אהובה כל כך?

לחץ כאן בכדי לקרוא עוד ולדון בנושא


ראשית, כמובטח, מתוך עיתון יום שישי. תבוסה בדרבי? מאיפה אתם ממציאים את הדברים האלה?:

"יד המקרה תפגיש מחר את שתי המובסות מן השבוע החולף, זו מול זו, ואין ספק ששתיהן ינסו, כל אחת על חשבון רעותה, להוכיח שנתפסו במחזור החולף לחולשה רגעית. אולם לחיפה, בכל זאת, סיכויים עדיפים בשל הביתיות. התחזית: נצחון לחיפה"

בדו את תוצאת השבוע שעבר אבל לפחות חזו נצחון.... הנה מה שקרה בפועל...

15.12.1973

לוונטל הכריע את מפגש המובסות

שתי הקבוצות שהובסו בשבת שחלפה במשחקי "הדרבי" של עירן התמודדו אתמול באצטדיון קרית חיים והפעם היתה רגלה של הפועל חיפה על העליונה, בנצחה בצדק, בשיעור 0:1 את מכבי פתח תקווה, לאחר תיקו אפס במחצית.

4000 הצופים, שחזו במשחק, נהנו חליפות ממבצעים נאים של השחקנים. שחקני הפועל חיפה התאוששו חיש מהר מהמפלה שספגו לפני שבוע. הם שלטו במרכז השדה והחמיצו הזדמנויות טובות ע"י לוונטל, אלון ואנגלנדר. חלוצי  חיפה היו מסוכנים כשאינצ'י ואלון סיכנו ללא הרף את שערו של קיל. הבולטים אצל מכבי היו ז. זלצר, מקמל וחיבש. בדקות 4 ו-20 החמיצו אלון, שנגח ליד הקורה, ולוונטל. אנגלנדר בעט כדור מצוין מעל למשקוף. השופט הוציא כרטיס צהוב לעברו של דרוקר על שפגע באינצ'י ובדקה ה-37 החמיץ י. מזרחי מ-3 מ'. החמצה משוועת נוספת של לוונטל נרשמה דקה לפני סיום המשחק.

בדקה ה-63 פרץ אינצ'י המצויין ושלח כדור נפלא, אך קיל הדף לקרן. בדקה ה-78 חלף בליטי על פני מגיני היריב, מסר יפה שמאלה ולוונטל כיפר על החטאותיו בבעטו כדור אדיר מהאוויר, ממרחק 12 מ' לפינה השמאלית--0:1.

"כדור אדיר מהאוויר/תבוסה בדרבי?/לא מכיר" (מילים: א. לוונטל לחן: מן המקורות)

בדקה ה-80 נפצע בניש בראשו והוחלף ע"י המאירי.

שיפוטו של הנדוורג היה טוב.

ש. מוזר

  • הפועל חיפה: בניש--5 (המאירי); י. דוד--5, כהן--5, ווטזר--5, אילוז--5; אנגלנדר--5 (בליטי--5), גינדין--6, לוונטל--6; אינצ'י--8, אלון--6, קדמון--5.
  • מכבי פתח תקווה: קיל--5; רוזנטל--5, דרוקר--5, ז. זלצר--6, פלד--4; אופנהיים--4, מקמל--5, י. זלצר--5; מ. מזרחי--5 (ספיבק--4), י. מזרחי--5, חיבש--6.

עם סיום המחזור, התייצבה הפועל במקום העשירי, אחרי ארבעה משחקים, 3 מקומות מעל אותה "מכבי חיפה".

 

ובשבוע הבא: בית"ר ירושלים מגיעה לקריה אחרי תשעה משחקים ללא הפסד. מבחינתנו? לתת להם אחד והביתה. ברגל.

 

תגובות לכתבה
הוספת תגובה